ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ

ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 65/23-9-2020 ΑΠΌΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΥΤΑΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ Δ.Π.Θ. ΟΣΟΙ/ΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ ΚΑΤΑΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΚΛΩΝΑ «ΙΑΝΟ» ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥΣ, ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 29-9-2020 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 3 ΟΚΤΩΒΙΟΥ 2020.