ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020-2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5-10-2020.

ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΚΟΙΝΗΣ ΥΠΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ Ή ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ, ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΡΙΩΝ (< ή > 50), ΤΟ ΤΜΗΜΑ Γ.Φ.Π.Π.Χ. ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ (5 ΕΩΣ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020) ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ.

ΑΠΟ ΤΗΝ 2η ΕΒΔΟΜΑΔΑ (12-10-2020) ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ 2ου, 3ου και 4ου ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΣΧΕΤΙΚΗΣ ΚΥΑ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ COVID-19.