ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ:

1. ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΝ ΚΩΔΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ E-MAIL ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΣΤHN ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΤΟΥ E-CLASS ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΟΜΑΔΑ FACEBOOK ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΦΟΙΤΗΤΩΝ “ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑ΄ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ”.
  2. ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ, ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ/ΕΣ ΟΙ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ, ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΑΜΕΣΑ (ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-10-2020) ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ FACEBOOK ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΦΟΙΤΗΤΩΝ,  ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΛΙΝΚ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΝΚ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 5-10-2020, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΗΡΤΗΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.
  3. ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ SKYPE FOR BUSINESS, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΟΙ/ΕΣ ΟΙ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟ PC Ή ΣΤΟ SMART PHONE  ΤΟΥΣ (APP) ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ.
  4. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ: S.F. konstantinos I.A. Palaiologos
  5. ΣΠΕΥΣΑΤΕ!