ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΩΝ ΚΩΔΙΚΩΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ/ΕΣ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΒΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 19-10-2020 ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΠΟΣΟΣΤΩΣΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ.

ΟΣΟΙ/ΕΣ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΣΟΣΤΩΣΗΣ.

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΑΣ ΣΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ (ΓΛΩΣΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗ) ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΤΟΥ E-CLASS (https://eclass.duth.gr/) ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΠΛΕΟΝ ΤΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ/ΟΥΣΩΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΩΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ/ΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΙΤΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΠΟΣΟΣΤΩΣΗΣ, Η ΟΠΟΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΛΙΝΚ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (https://bscc.duth.gr/wp-content/uploads/2019/11/%CE%91%CF%80%CF%8C%CF%86%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%8C%CF%83%CF%84%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82.pdf).

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΠ’ ΑΥΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ ΣΤΟ E-MAIL ΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ, κας ΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΣΗ (mdimasi@bscc.duth.gr).

ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ, ΑΠΟ ΤΙΣ 26-10-2020 ΘΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΟ ΛΙΝΚ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ FACEBOOK ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΦΟΙΤΗΤΩΝ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ E-CLASS ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΜΕΘΟΔΟ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ.

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ 1ου ΕΤΟΥΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ Ή ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ, ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΚΥΑ.

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΝΕΑ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!