ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Σας ενημερώνουμε ότι, ορισμένα μαθήματα που δεν εμφανίζονταν κατά το αίτημα συμμετοχής στην εξεταστική χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021, θα εμφανίζονται κανονικά από τις 19/01/2021.

Οι φοιτητές που εκ παραδρομής προχώρησαν στην δήλωση μαθημάτων και αποδοχή συμμετοχής στις εξετάσεις ενώ δεν εμφανίζονταν όλα τους τα μαθήματα, δεν μπορούν να υποβάλουν εκ νέου δήλωση.

Για την συμμετοχή τους στην εξέταση του μαθήματος που απουσίαζε από την παραπάνω δήλωση, θα προωθήσουν το απαντητικό μήνυμα που έλαβαν από το noreply-universis@duth.gr (στο οποίο εμφανίζονται τα μαθήματα που δήλωσαν) στο email της γραμματείας (secr@bscc.duth.gr) έως την Τετάρτη 20/01/2021 και ώρα 12:30 μ.μ., αναγράφοντας το μάθημα που δεν εμφανιζόταν και στο οποίο επιθυμούν να εξεταστούν.

Εκ της Γραμματείας